Підтримка спортивного руху

Дата: 21.12.2023 13:33

Фото без описуАктивні любителі футболу, учасники ветеранського футболу в громаді Роман Форошівський та Роман Башко від імені Львівської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» вручили Подяку Красненському селищному голові Роман Фурді за активну підтримку спортивного руху, популяризацію здорового способу життя та особливий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед населення Красненської громади.

Нещодавно наші футболісти ФК «Сокіл» (с.Андріївка) взяли участь в Кубку з футзалу серед територіальних громад Львівщини, де відстоювали честь Красненської громади, вигравши третє місце.

Спортсмени наголошують, що під час війни спорт – більш ніж просто підтримка фізичної форми. Він стає потужним інструментом підтримки національного духу та єдності, бо відображає незламну волю українців. Тепер матчі проводять ще із благодійною метою – збором коштів на потреби наших захисників та захисниць.