Красненська селищна рада закупила та передала військовим автозапчастини для ремонту транспорту

Дата: 08.01.2024 12:17

Фото без описуЧергова допомога військовим: закупили на 200 тис.грн. акумуляторні батареї та різні автозапчастини для ремонту пошкоджених вантажних транспортних засобів, фургонів ЗСУ, які зазнали пошкоджень, або які потрібно привести до ладу.

Як зазначає селищний голова Роман Фурда, нині вкрай затребувані пікапи та джипи, які мають високу прохідність й дозволяють перевозити великі вантажі, що вкрай важливо на полі бою та в тилу.

«Ми розуміємо, що часто транспорт ламається і потребує ремонту, тому на прохання захисників для ефективного виконання бойових завдань закупили та передали у 420-й стрілецький батальйон необхідні автозапчастини🔩, які слугуватимуть у допомозі при ремонті транспортних засобів», - сказав Роман Фурда.