Впорядкували захаращену територію і реконструювали пам`ятний хрест у с.Балучин

Дата: 13.11.2023 10:21

Фото без описуВзятися за складну справу по облаштуванню благоустрою скверу і вивести його зі стану занедбаного місця посеред головної дороги наважилися працівники селищного комунального підприємства спільно у співпраці з Благодійним фондом «Контіненталь Фармерз Груп». У цьому занедбаному скверику серед хащ заледве виднівся пам’ятний хрест "Борцям за волю України", тому разом з облаштуванням благоустрою тут провели реконструкцію хреста.

Фото без описуРоботи розпочалися у червні з обрізки аварійних дерев, гілля, розчищення території від чагарників, встановлення бордюрів, закупівлі огорожі (згодом вандали в одному місці її понищили). Весь процес робіт був під контролем селищного голови Романа Фурди, який завдячує допомозі нашим партнерам з БФ «Контіненталь Фармерз Груп», які виділили на облаштування благоустрою скверу –  100 тис.900 грн., за що їм щира подяка.

Фото без опису«Співпраця з різними партнерами у громаді дає чималі результати, бо вдається втілювати потрібні проєкти», - зауважив селищний голова Роман Фурда.

Фото без описуПісля проведення усіх робіт, у неділю, 12 листопада, в місцевому скверику було освячено реконструюваний хрест "Борцям за волю України". Чин освячення здійснив місцевий отець Микола Вагиль.

Маємо надію, що люди не засмічуватимуть територію і цінуватимуть те, що для них зроблено.