До уваги платників податку, орендної плати за земельні ділянки!

Дата: 15.01.2024 17:10

Фото без описуКрасненська селищна рада Золочівського району Львівської області повідомляє про те, що 29 червня 2023 року рішенням 28 сесії УІІІ скликання №1072 було затверджено технічну документацію з нормативно грошової оцінки земель розташованих в межах  території Красненської територіальної громади, яка вступає в дію з 01.01.2024 року.

При здачі в органи ДФС  річної декларації з плати за землю(земельного податку, орендної плати) у 2024 році необхідно враховувати новий витяг із Технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель Красненської селищної ради.

Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік становить 1,051.

Крім того повідомляємо, що витяги, які були сформовані автоматично програмним забезпеченням Державного земельного кадастру в період з 01 січня до 15 січня 2024року,не містять коефіцієнтів індексації за 2023 рік, відповідно значення нормативної грошової оцінки земельних ділянок зазначене в цих витягах, потребує перерахунку із застосуванням коефіцієнта індексації за 2023 рік.