Позачергова 33 сесія: підтримка ЗСУ продовжується

Дата: 06.02.2024 22:00

Фото без описуКрасненська громада з самого початку повномасштабного вторгнення підтримує Захисників та Захисниць України. Більшість мешканців громади працює прозоро, вчасно сплачує податки та оренду за землю, наповнюючи цим місцевий бюджет громади, що дає нам змогу допомагати ЗСУ.

На позачерговій сесії, що відбулась, у вівторок, 6 лютого, під головуванням селищного голови Романа Фурди з бюджету ради депутати підтримали виділення ще 900 тис.грн. для потреб ЗСУ.

«Намагаємся кожен запит від військових частин, не залишати без уваги та нашої підтримки», — прокоментував під час позачергової сесії селищний голова Роман Фурда.

Отже, були внесені відповідні зміни до показників бюджету на 2024 рік, зокрема виділено:

200 тис. грн. – на субвенцію одній із військових частин, яка звернулась до нас із листом-підтримки.

700 тис.грн. – на закупівлю двох квадрокоптерів DJI Mavic 3 для двох військових частин і потужний приціл з кріпленням для 420 бригади.

Фото без описуТакож було перенаправлено 400 тис.грн. на оплату заробітної плати працівникам ФАПів.

Окрім цього, депутати внесли зміни до Комплексної програми підтримки ЗСУ та інших воєнізованих підрозділів, що беруть безпосередньо участь у бойових діях, пов’язаних з захистом незалежності, суверенітету те територіальної цілісності на 2022-2024 рр. Зокрема, надавши на звернення військового підрозділу у користування одне із комунальних приміщень, а оплату комунальних послуг селищна рада взяла на себе.

Підтримка наших Захисників та Захисниць — одне із пріоритетних завдань та обов’язків громади. Ми не маємо права зупинятись, активно працюємо заради перемоги на усіх напрямках та підтримуємо ЗСУ та інші підрозділи, які забезпечують безпеку громади