Дітей військовополонених, зниклих безвісти, загиблих Захисників та Захисниць, запрошують безкоштовно відвідати виставу-мюзикл "Попелюшка"

Дата: 07.02.2024 12:06

Фото без опису

Дітей військовополонених, зниклих безвісти, загиблих Захисників та Захисниць, а також дітей цивільних заручників рф, запрошують безкоштовно відвідати виставу-мюзикл «Попелюшка».

Вистава відбудеться 1 березня о 12 годині на сцені Національного драматичного театру Марії Заньковецької.

Романтична історія для всіх поколінь. Актори чекають на зустріч з глядачами, щоб перенести їх в казковий світ.

Виставу покажуть  за підтримки Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Спільне дійство реалізовують в межах проєкту «Люди майбутнього».

Щоб потрапити на виставу, заповніть реєстраційну форму: https://forms.gle/R7FR45oPN4nMz3d28