У селищі Красне попрощалися з полеглим воїном Ростиславом Басарабою

Дата: 14.02.2024 19:33

Фото без описуСтрашна війна забрала ще одного нашого Героя – захисника, земляка та вірного сина України, який боронив свою державу до останнього подиху.

Ростислав Басараба народився 3 березня 1990 року у смт.Красне. Навчався у місцевій школі №1. Потім пішов навчатися до Львова в училище. Працював на залізниці.

23 листопада 2023 року був призваний, а 10 лютого 2024 року загинув внаслідок обстрілу із стрілецької зброї в ході бойових дій з відбиття збройної агресії російської федерації у районі н.п.Богданівка Бахмутського району Донецької області.

Він любив життя та любив Україну, бо не побоявся піти служити Батьківщині, їй віддав останній свій подих.

Провести в останню путь молодого 33-річного Героя прийшли родичі, друзі, сусіди, побратими, представники духовенства та влади.

Траурна хода пройшла від рідної хати Ростислава Басараби до церкви св.Володимира селища Красне й далі попрямувала до кладовища, де поховали Героя.

Щирі співчуття усім рідним та близьким! Хай душа воїна Ростислава знайде вічний спокій у Царстві Небесному, а пам'ять про Нього залишиться живою серед нас.

Вічна пам’ять та шана Герою!