Склали присягу два новообраних депутати селищної ради

Дата: 29.02.2024 14:49

Фото без описуСьогодні на черговій сесії селищної ради відповідно до повідомлення Красненської селищної територіальної виборчої комісії, згідно Постанов виборчої комісії, визнано обраними депутатами селищної ради за єдиним виборчим списком наступних за черговістю кандидатів в депутати Красненської селищної ради 8 скликання у територіальному виборчому списку політичної партії «ГОЛОС» ТИЖАЙ Андрія Олеговича та від політичної партії ВО «Батьківщина» ЗЕЛЕНЮХ Людмилу Павлівну.

Постанови про реєстрацію депутатів зачитала заступник голови Красненської селищної територіальної виборчої комісії Леся Іванівна Кравчук.

Фото без описуСелищний голова Роман Фурда привітав новообраних депутатів та вручив посвідчення.

Зазначимо, що раніше у грудні минулого року двоє депутатів достроково припинили свої повноваження. Виборча комісія провела процедуру заміщення наступних по черговістю за списком політичних партій.