Пам'яті наших Захисників-Героїв

Дата: 29.02.2024 15:47

Фото без описуСьогодні, 29 лютого, після відкриття роботи 34-ї сесії Красненської селищної ради відбулося вручення державних нагород родинам наших загиблих захисників.

Укази Президента України В.Зеленського «Про відзначення державними нагородами України» зачитав офіцер командування Другого відділу Золочівського РТЦК та СП Богдан Кубіцький.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено:

📌відзнакою Президента України «За оборону України» КОБИЛЮХА Володимира Богдановича солдата (указ №559/2022 від 05.08.2022 року), мешканець с.Скнилів;

Фото без опису📌орденом «За мужність» ІІ ступеня – МИКИТЮКА Василя Дмитррвича (посмертно) головного сержанта (указ №517/2023 від 24.08.2023 року), мешканець с.Сторонибаби;

📌орденом «За мужність» ІІІ ступеня – КОРОЛЯКА Романа Романовича (посмертно) солдата (указ №550/20232 від 01.09.2023 року), мешканця смт.Красне;

📌орденом «За мужність» ІІІ ступеня – ОЛІЙНИКА Андрія Петровича (посмертно) старшого солдата (указ №599/2023 від 28.09.2023 року), мешканця с.Андріївка;

📌орденом «За мужність» ІІІ ступеня – ШМИГЕЛЬСЬКОГО Віталія Ігоровича (посмертно) солдата (указ №438/2023 від 18.07.2023 року), мешканця смт.Красне.

Вручив нагороди рідним воїна, які віддали своє життя за Україну, селищний голова Роман Фурда.