Громада в скорботі: чергова болюча звістка

Дата: 01.03.2024 17:35

Фото без описуІ знову в нашій громаді сумна звістка. З великим сумом і глибоким смутком повідомляємо, що 25 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного рункету Роботине Запоріжської області в результаті обстрілу баражуючим боєприпасом FPV підрозділами збройних сил російської федерації, загинув гранатометник 1-го відділення 2-го взводу оперативного призначення 2-ї роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 1-го батальйону оперативного призначення солдат ДУФАНЕЦЬ Тарас Олегович 13.03.1998 р.н., мешканець с.Полтва.

Тарас отримав поранення не сумісні з життям.

Україна втрачає свій цвіт - найкращих героїв, котрі у хвилину найважчих випробувань без вагань стають на захист її кордонів та народу, не шкодуючи найдорожчого - власного життя.

Висловлюють щирі співчуття всій родині загиблого ГЕРОЯ.

Наш святий обов'язок пам'ятати... Пам'ятати, яка ціна кожного нового дня...

Вічна пам'ять і низький уклін тобі, ВОЇНЕ нескореного народу незламної країни!

З метою належного вшанування та проведення церемонії прощання із загиблими земляками, які поклали свої життя, боронячи незалежність та суверенітет Держави забороняється проведення концертно-розважальних заходів; звучання музики у закладах торгівлі та громадського харчування на території Красненської ТГ.