ДЮСШ “Авангард” Красненської ТГ проводить літній набір на заняття настільним тенісом

Дата: 09.04.2024 11:59

Фото без описуДитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» запрошує у літній набір на заняття настільним тенісом в Академію настільного тенісу, засновником якої є паралімпійський Чемпіон Віктор Дідух.

Заняття є безкоштовними і проходитимуть за адресою с.Андріївка вул. Центральна, 3.

З собою мати обов’язково змінне взуття і копію свідоцтва про народження, бажано довідку від лікаря.

Тренування будуть проходити три рази на тиждень: понеділок, середа, п’ятниця о 16.00.

Перевагами для Ваших дітей стане те, що в Академії буде проводитися багато змагань у літній період в яких вони вже зможуть брати участь.

З всіх питань звоніть за телефоном: 097 710 05 72 Даценко Олександр.