Селищний голова Роман Фурда взяв участь в Регіональному з'їзді громад Львівщини

Дата: 09.04.2024 20:08

Фото без описуСьогодні представники територіальних громад Львівщини взяли участь у щорічному Регіональному з'їзді територіальних громад Львівщини.

Метою заходу було налагодження ефективної комунікації між головами територіальних громад та спільного вирішення важливих для громад питань в умовах війни.

З’їзд відбувся під керівництвом начальника Львівської ОВА Максима Козицького за сприяння Львівського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації об‘єднаних територіальних громад "Асоціація об'єднаних територіальних громад".

В з’їзді громад Львівщини взяв участь Красненський селищний голова Роман Фурда.

Начальник Львівської ОВА розповів про головні завдання області у 2024 році.

На жаль, як попередній так і цей рік не буде легким. Ми вже навчилися працювати в умовах війни. В нас з'явилося багато нових викликів, які стосуються мобілізації, допомозі ЗСУ, логістики, прихистку ВПО, водночас тривають й інші процеси — забезпечення економіки, яка має встояти в умовах війни і повинна витримати усі виклики сьогодення.

Вдячні керівництву ЛОВА та Всеукраїнській Асоціації об'єднаних територіальних громад, організаторам за проведений захід та сприяння налагодження співпраці між громадами.