Продовжуємо допомогати військовим ЗСУ

Дата: 11.04.2024 18:55

Фото без описуСьогодні під час чергового засідання Красненської селищної ради депутатський корпус підтримав пропозицію селищного голови Роман Фурди щодо виділення субвенції у розмірі 500 тис.грн. для трьох військових частин, які звернулися з клопотаннями до селищної ради.

Ці кошти будуть спрямовані на придбання безпілотних літальних апаратів, засобів радіоелектронної боротьби та автозапчастин.

Як зазначив селищний голова Роман Фурда, громада регулярно спрямовує ресурси на допомогу військовим частинам, тим самим сприяючи підвищенню бойової готовності наших підрозділів.

Загалом на субвенції для ЗСУ з селищного бюджету вже виділено понад 1,1 млн грн. Це кошти, які були перераховані безпосередньо військовим частинам на закупівлю дронів, техніки тощо.