Придбали оптичні приціли та інше обладнання для наших бійців

Дата: 15.04.2024 20:04

Фото без описуКрасненська селищна рада продовжує підтримувати наших військових. Тому на звернення 420 стрілецького батальйону та стрілецької бригади, де служать наші захисники з громади, селищна рада, за кошти платників податків, придбала два оптичних приціла Vortex Razor HD Gen III 6-36x56 F1 з сіткою EBR-7D з підсвідчуванням, а також швидкоз’ємне кріплення для оптичних прицілів, сошки STS Arms Medium Picatinny та інше.

Фото без описуЗагальна вартість закупленого обладнання складає понад 500 тис.грн.

За словами селищного голови Романа Фурди, обладнння вже отримали захисники, які зараз перебувають на Авдіївському напрямку Донецької області. Хай це обладнання допоможе у роботі нашим бійцям на фронті.

Нагадаємо, нещодавно на черговій сесії Красненської селищної ради депутатами було підтримано пропозицію селищного голови про виділення субвенції у розмірі 500 тис грн для трьох військових частин ЗСУ.