Працівники селищної ради зібрали кошти та придбали дрони для військових

Дата: 22.04.2024 13:55

Фото без описуДрони – це ефективний засіб для розвідки та ураження ворога. Це потужна зброя, яка збереже життя хлопців та наблизить нашу з вами перемогу. Красненська селищна рада в особі селищного голови Романа Фурди підтримувала і буде підтримувати військових і за можливістю закривати їх запити.

За кошти, які зібрали працівники селищної ради, на запит 103-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ, придбано п’ять FPV-дронів з акумуляторами, загальною вартістю 68 тисяч 400 гривень.

«Наші «Залізні пташки» допоможуть захисникам у виконанні завдань у районі проведення бойових дій на Харківщині. Дякую, колеги, за те, що після зарплати ви організовано здаєте кошти для наших спільних важливих покупок!», – сказав селищний голова Роман Фурда.

Нагадаємо, нещодавно на запити військових Красненська селищна рада за кошти селищного бюджету придбала:

два квадрокоптери DJI Mavic 3 T загальною вартістю понад 400 тис грн.;

два оптичних приціла Vortex Razor HD Gen III 6-36x56 F1 з сіткою EBR-7D з підсвідчуванням, а також швидкоз’ємне кріплення для оптичних прицілів, сошки STS Arms Medium Picatinny загальною вартістю понад 500 тис грн, а також виділила субвенцію у розмірі 500 тис грн трьом військовим частинам.