Представники Красненської ТГ взяли участь у заході «Стратегічні пріоритети розвитку Львівщини: роль і місце територіальних громад"

Дата: 25.04.2024 20:19

Фото без описуСелищний голова Роман Фурда, начальниця відділу архітектури, містобудівння, ЖКГ та благоустрою Мар'яна Владика та начальник відділу земельних відносин та екології селищної ради Любомир Троць під керівництвом експертів команди "ГОВЕРЛА" мали можливість напрацювати цілі та напрямки стратегічного розвитку громади.

В рамках заходу відбулась Презентація архітектурного проєкту IRS Хакатон «100 ідей для міст» від IRS як засіб переосмислення територій та залучення стейкхолдерів до громад Львівщини.

Фото без описуУчасники обговорили загальні рамки моделі Гармонізації систем просторового, стратегічного планування, програмування та програмно-цільового бюджетування, а також цілі публічного формування напрямків просторового розвитку Львівської області.

Загалом була цікава робота в командах з представниками сусідніх громад та приємна атмосфера для креативної роботи.

Спільно працюємо для розвитку громади.