У Форумі громад та волонтерів «Львівщина для ЗСУ» взяв участь селищний голова Роман Фурда
Дата: 01.05.2024 18:15
Кількість переглядів: 97
Сьогоднішній даний захід зібрав представників громадських та благодійних організацій, органів державної влади, народних депутатів України, територіальних громад та виробників оборонної продукції.
На форумі були підняті важливі питання у сфері оборони держави, ключові аспекти ролі місцевих бюджетів у підвищенні обороноздатності, розглянуто шляхи розвитку оборонно-промислового комплексу, а також співпрацю між владою та волонтерами.
Актуальними залишаються питання законодавчого розширення повноважень місцевого самоврядування з підтримки сектору оборони, розвитку оборонно-промислового комплексу на регіональному рівні, підтримка волонтерських ініціатив.