Святкова Великодня фотозона

Дата: 02.05.2024 17:39

Фото без описуПопри життя в умовах воєнного стану, наративи традицій та яскраві кольори хоч якось, але надають позитив жителям громади.

Так, цьогорічний Великдень українці знову зустрічатимуть в непростий час війни, але хай це свято торкнеться промінчиком світла й радості кожного серця.

Традиційно напередодні Великодня, в Привокзальному парку селища Красне, встановлено святкову фотозону з пасхальної інсталяції.

До створення такої краси за підтримки селищного голови Романа Фурди долучились працівники КЗ "Центр культури і дозвілля" Красненської селищної ради (директор Оксана Кушинська).

Фото без опису«Облаштовуючи великодні інсталяції, ми прагнемо додати мешканцям громади та гостям позитивної енергетики, оскільки Великдень – це особливе свято для українців, свято перемоги світла над темрявою та єднанням всіх християн. Щиро віримо, що перемога буде за нами! Дякуємо ЗСУ за можливість святкувати Великдень!», - зазначив селищний голова Роман Фурда.

Фотозона радуватиме мешканців та гостей громади впродовж Великодніх свят. Тож, чекаємо святкові фото з хештегом #зі_світлим_святом_Великодня!