Хай кожен рядок нашої вишиванки буде символом єдності, національної гордості, краси та традицій

Дата: 16.05.2024 14:38

Фото без описуДякуючи відвазі та мужності оборонців української землі, одягаємо сьогодні вишиванку, аби продемонструвати нашу нескореність, любов до життя та неньки України, незламну витримку та велику силу волі на шляху до Перемоги!

Сьогодні у селищі Красне біля пам'ятника Тарасу Шевченку проведено захід присвячений Дню вишиванки.

Фото без описуУ заході взяли участь працівники культури Красненської ТГ, вчителі та учні Красненських першої та другої шкіл разом з директорами шкіл, пластуни станиці Красне та небайдужі мешканці селища.

Захід розпочався зі спільного виконання Державного Гімну України, з вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Роман Фурда, який зауважив, що зараз День вишиванки має особливий сенс – українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя на страшній війні.

Тому, одягнена вишиванка є символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці – вільний народ і ми неодмінно переможемо!

Закінчився захід хвилиною мовчання за полеглими воїнами та виконанням духовного гімну України «Боже, великий єдиний».

ЦІНУЄМО ТА ПОВАЖАЄМО СВОЄ - РІДНЕ!