Згорають життя Героїв у горнилі війни, летять журавлями до Бога сини

Дата: 19.05.2024 18:16

Фото без описуБіль та сльози... Ще одне обірване життя... Ще одна непоправима втрата для нас усіх.

Сьогодні Красненська громада зустрічала загиблого Героя-Захисника - ЮРІЯ МАСЛЕНКА, жителя с.Бортків. Будучи вірним військовому обов'язку, він мужньо, до останнього подиху боронив Україну.

Вкотре побачили найбільше горе на землі, невгамовний біль від проводжання сина, брата, чоловіка й батька двох доньок в останню земну дорогу під нестерпне голосіння над домовиною.

Фото без описуЗ подякою за відважного воїна до батьків, дружини й дітей, брата загиблого воїна звернулися побратим з 77-ої окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗС України та селищний голова Роман Фурда. Вони наголосили, що пам'ять про відважного бійця залишиться навічно в серцях земляків та в історії нашого краю й України. Багатолюдний траурний мітинг теж про це свідчить: його знають, пам’ятають, люблять і шанують, прощаються й бажають мирного спочивання на тому світі.

Доземний уклін тобі, наш Герою за подвиг! Вічна пам'ять! Щирі співчуття рідним та всім хто знав, любив та поважав Юрія!

Дякуємо усім, хто з лампадками і державними прапорами долучився до створення живого коридору, щоб віддати останню шану загиблому Герою! Це найменше, що ми можемо зробити для Героїв, які віддали своє життя за нас, за Україну.

Поховали Юрія на місцевому кладовищі з усіма почестями під залпи почесної варти.