Знай наших

Дата: 30.05.2024 16:04

Фото без описуНа адресу Красненської селищної ради надійшли слова подяки за нашого земляка із селища Красне, матроса Вуса Олега Васильовича від командування 37 ОБрМП, який чесно та сумлінно виконує свій військовий обов’язок із захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

Олег не лише виконує свої обов'язки, а й примножує честь та славу морського піхотинця, підтримує високий авторитет ВМС України. Його військова доблесть та самовіддана служба стала прикладом для багатьох. Кожен день він стоїть на сторожі, захищаючи свою країну від будь-якої загрози. Навіть у найскладніші моменти він лишається невпинним і вірним своїм обов'язкам.

Фото без описуМісцеве командування висловлює величезну вдячність йому за його внесок у збереження миру та стабільності. І, ми, як громада, вдячні нашому земляку у забезпеченні національної безпеки.

Він з честю та гідністю, самовіддано захищає нашу Батьківщину від російської навали, як і всі інші наші захисники та захисниці.

Дякуємо усім, хто стоїть на захисті нашої Вітчизни!

Разом до Перемоги!

Слава Україні!