Дитяче свято

Дата: 05.06.2024 14:29

Фото без описуНапередодні Дня захисту дітей  Реабілітаційно-спортивний клуб інвалідів «Вікторія» спільно з Буською організацією осіб з інвалідністю побували на пізнавальні екскурсії в «Садибу Єнота», що неподалік с.Вербляни.

Для дітей з інвалідністю організували день пізнавальних, смачних і рухливих розваг.

Розпочали екскурсію із розповіді пані Тетяни про тваринок: єнотів, карликові кури, нутрію, цесарку, фазани, кроликів, павичів, страусів, осла та інших. Ми дізнались, що єноти володіють відмінним зором і слухом з радістю йдуть на контакт з людьми, усі бажаючі змогли зайти всередину до єнота на єнототерапію . Пані Тетяна нас попередила, що ухід можуть піти коштовності, прикраси тощо. Єнотики полюбляють розв’язувати шнурівки на кросівках. Усі задоволені, що могли побачити різноманітних птахів та тварин, погодувати їх та зробити цікаві фотографії. На території є дитячий майданчик де діти весело покатались на гойдалках, спускалися з гірки, пострибати на батуті, поспілкувались на свіжому повітрі при гарній погоді.

Фото без описуДля  дітей організували обід на мангалі і солодкий стіл.

Всі отримали незабутні враження в цьому  куточку живої природи.

Діти вдячні селищному голові Красненської селищної ради Фурді Роману Ярославовичу   та відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської ТГ за наданий «Школярик» для поїздки дітей, а Садибі Єнота (п.Тетяні і п.Андрію) - за гарний прийом дітей та екскурсію.