Зустріч з родинами військових

Дата: 07.06.2024 09:05

Фото без описуУ сучасному світі, де війна і конфлікти є болючою реальністю, родини військових, що загинули, потрапили у полон або зникли безвісти, стикаються з низкою викликів та питань, які потребують відповідей та підтримки. У таких моментах критично важливою стає наявність системи підтримки та інформування, яка допомагає родинам зрозуміти їх права та отримати необхідну допомогу.

Фото без описуОднією із таких ініціатив стала зустріч, яка відбулася за участю юристки Офісу підтримки родин військовослужбовців Владистимири Шкрибало, заступника голови Золочівської РВА Віктора Олійника, Буського міського голови Ростислава Сліпця, Красненського селищного голови Романа Фурди, представників Другого відділу Золочівського РТЦК та СП, соціального захисту, охорони здоров’я, пенсійного забезпечення, зайнятості, міграційної служби, правоохоронних органів, допомоги психологів Мальтійської служби допомоги, які долучилися до надання підтримки родинам загиблих, полонених та зниклих безвісти захисників.

Зустріч, що відбулася у форматі «запитання-відповідь», стала платформою для обміну інформацією та роз’ясненням щодо різноманітних аспектів, що стосуються сімей військових.

Перша частина зустрічі була присвячена наданню родичам військових довідкової інформації та роз’яснень щодо процедур пошуку зниклих безвісти, проведення ДНК-тестів, пільг для ветеранів війни та їх родин, грошових виплат дітям, а також можливості отримання юридичної та психологічної допомоги. Цей етап був спрямований на забезпечення родин необхідною інформацією та ресурсами для подальшої дії.

Друга частина зустрічі була спрямована на відповіді на конкретні запитання родичів військових, які стосувалися їхньої конкретної ситуації та потреб. Присутні на заході представники різних галузей – від представників органів соціального захисту та міграційної служби до фахівців з психологічної підтримки – відповіли на запитання та надали необхідну консультацію.

Зустріч стала важливим кроком у створенні та підтримці системи допомоги для родин військових.

Фото: Буська міська рада