Веселий день на туристичній локації «ЯК БДЖОЛА»

Дата: 02.07.2024 09:30

Фото без описуГромадська організація «Буська організація осіб з інвалідністю ЛОА ВО СОІУ» спільно з Реабілітаційно-спортивний клуб інвалідів «Вікторія» побували на пізнавальні екскурсії в с.Боложинів, де розташований виробничий кооператив «ЯК БДЖОЛА».

Для дітей з особливими потребами було організовано весь день пізнавальних, смачних і рухливих розваг.

Екскурсія розпочалась із дегустації смачних сиропів і варень. На причепі БДЖОЛОВІЗ із пізнавальною розповіддю про природу і сільське господарство відвідали ягідне сафарі, де дітки почастувались смачною суничкою. Побували і на ставку, де всі бажаючі погодували рибку хлібом.

Фото без описуНа обід дітей пригощали смачним обідом приготованим на вогні з любов’ю.

Цікавим для усіх було спілкування із тваринами на вільному вигулі – кози, вівці, поні, коник. Маленьких діточок покатали верхи на поні.

Всі учасники були задіяні в екскурсії: найменші стрибали на батуті, малювали фігурки фарбами, а трішки старші діти проходили квест у лабіринті, грали різноманітні ігри.

Після цікавих ігор, учасників поділили на команди, які мали змогу пройти майстер-клас із випікання піци на дровах. Кожен зміг взяти участь у цьому процесі випікання.

Всі ігри і розваги на свіжому повітрі пройшли на ура!

Фото без описуГромадська організація «Буська організація осіб з інвалідністю ЛОА ВО СОІУ» спільно з Реабілітаційно-спортивний клуб інвалідів «Вікторія» дякують Красненському селищному голові Роману Фурді та т.в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Олені Ільницькій за наданий автобус «Школярик» для поїздки дітей.

/матеріал і фото Христини Новоділової