Красненська селищна рада виділила 350 тис грн на підтримку ЗСУ

Дата: 11.07.2024 16:18

Фото без описуВід початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну  Красненська селищна рада бере активну участь у допомозі Збройним Силам України, виділяючи кошти, закуповуючи необхідне обладнання та інші матеріали, організовуючи благодійні заходи, співпрацюючи з небайдужими жителями, підприємцями та закордонними друзями.

Розглянувши листи-звернення від двох військових частин, у якій проходять службу наші земляки, селищна рада сьогодні на черговій сесії ради виділила кошти у сумі 200 тисяч гривень на виконання Комплексної програми підтримки ЗСУ та інших воєнізованих підрозділів, що беруть безпосередню участь у бойових діях, пов’язаних з захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України на 2022-2024 роки.

Ще також 150 тисяч гривень було виділено для придбання квадрокоптера DJI Mavic 3 T. Завдяки даному квадрокоптеру наші військові будуть якісніше виконувати бойові завдання із протидії збройної агресії рф.

Наші Захисники – це люди, які на межі можливостей виборюють свободу та незалежність для нас усіх. Ми їм низько вклоняємося і дякуємо за захист нашої України! Красненська громада і надалі буде  допомагати  у придбанні необхідного для ЗСУ обладнання! Слава воїнам-захисникам!