У КНП "Красненська міська лікарня" триває капітальний ремонт приміщень
У Красненській міській лікарні повним ходом триває капітальний ремонт приміщень – перша реконструкція за понад 50 років існування закладу. Лікарня протягом десятиліть функціонувала без серйозних ремонтних робіт, що зумовило потребу в оновленні для створення кращих умов як для пацієнтів, так і для медичних працівників.
Селищний голова Роман Фурда особисто контролює процес проведення робіт. Разом із директором лікарні Володимиром Замрозом та сімейним лікарем Мар'яною Петренко він ознайомився з ходом виконання завдань.
На даний момент роботи зосереджені на першому поверсі, де штукатурять, замінюють підлогу, системи водопостачання та опалення.
Особлива увага приділяється облаштуванню майбутнього діагностичного відділення. Це відділення стане ключовим елементом медичної допомоги, забезпечуючи якісне та швидке обстеження пацієнтів, що значно підвищить рівень медичних послуг для громади.
“Оновлені приміщення будуть сучасними та комфортними як для медичних працівників, так і для пацієнтів. Це необхідний етап для забезпечення якісної медичної допомоги в громаді”, – наголосив селищний голова Роман Фурда.
Фінансування ремонту здійснюється за кошти платників податків Красненської ТГ.
Окрім нинішніх ремонтних робіт, за останні три роки в лікарні відбулися значні покращення. До команди приєдналися молоді фахівці, що дозволяє забезпечувати сучасний рівень медичних послуг. Також на території лікарні раніше було укладено нову бруківку, забезпечено доступність для маломобільних груп населення, встановлено глибинний насос для водонапірної башти, збудовано приміщення для зберігання кисневих балонів, закуплено гематологічний та сечовий аналізатори. А ще здійснено ремонт укриття, харчоблоку та фізіотерапевтичного кабінету. Відповідно до нових вимог Національної служби здоров’я України, в палати паліативного відділення встановлено кондиціонери. Постійна ведеться активна співпраця з міжнародними організаціями. Красненська селищна рада також підтримує функціонування ФАПів (фельдшерсько-акушерських пунктів), що є важливим елементом місцевої системи охорони здоров’я.