Юний чемпіон з Красного, якого підтримує вся громада
Гордість Красненської громади — Іван Дзяйло, учень 10-класу Красненського ОЗЗСО І–ІІІ ступенів №1 — продовжує встановлювати впевнені рекорди на спортивній арені.
У лютому цього року він став першим на чемпіонаті Львівської області з армрестлінгу, що відбувся у ТРЦ «Victoria Gardens» у Львові — серед десятки учасників Іван упевнено довів свою силу та майстерність.
Це — лише частина спортивної історії хлопця. У 2025 році Іван здобув дві золоті медалі на Чемпіонаті Європи U15 з армрестлінгу в Румунії, де переміг у обох категоріях (ліва та права рука), ставши абсолютним чемпіоном континенту.
Ще більш вражаюче — у вересні минулого року Іван виборов золоту медаль чемпіонату світу з армрестлінгу серед найсильніших юнаків зі понад 60 країн.
Красненська селищна рада активно підтримує спортсмена — за ініціативи селищного голови Романа Фурди, з місцевого бюджету були надані Іванові кошти на підготовку та поїздку на чемпіонат світу, а сам очільник громади висловив впевненість, що громада й надалі підтримуватиме свого героя на шляху до нових перемог.
Іван не зупиняється на досягнутому — він продовжує тренуватися, розвивається як спортсмен і надихає однолітків не боятися мріяти та йти до мети. Його успіхи стали символом для багатьох молодих мешканців громади: якщо працювати наполегливо та мати підтримку рідних і однодумців — вершини стають ближчими.




