З Днем адміністратора ЦНАП!

Почесні подяки отримали начальниця відділу Дарія Вільшанецька та адміністратори ЦНАП Красненської селищної ради Оксана Швед та Ірина Скебська!

23:14:19 06.09.2021

До уваги мешканців громади!

У четвер, 12 серпня, з 10 до 13 год. в приміщенні ЦНАП Красненської селищної ради (вул.Івана Франка, 5), здійснюватиметься прийом громадян спеціалістом Пенсійного фонду України.

17:19:00 09.08.2021

В ЦНАП можна отримати безоплатну правову допомогу: щомісяця адвокат консультує

В приміщенні Центру надання адміністративних послуг Красненської селищної ради з 27 липня 2021 року розпочав роботу консультаційний пункт створений спільно з Буським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги для мешканців Красненської територіальної громади, де можна отримати безкоштовну допомогу юристів з будь-яких правових питань.

18:22:25 29.07.2021

До уваги мешканців громади!

У вівторок, 27 липня, в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Красненської селищної ради (колишня будівля селищної ради), з 10.00 до 12.00 години прийом громадян здійнюватиме начальник відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги, адвокат Романко Володимир Рудольфович.

13:02:25 26.07.2021

Важлива інформація для юридичних осіб!!!

ЗАТВЕРДЖЕНО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ФОРМУ ТА ЗМІСТ СТРУКТУРИ ВЛАСНОСТІ 08 червня 2021 року за № 768/36390 Міністерством юстиції України зареєстровано наказ Міністерства фінансів України від 19 березня 2021 року № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності» (далі - Наказ про структуру власності).

11:30:08 16.06.2021

Спеціалісти Пенсійного фонду проводять у ЦНАП виїзні прийоми

В Центрі надання адміністративних послуг Красненської територіальної громади сьогодні відбувся виїзний прийом представників Пенсійного фонду України, який провів начальник Буського відділу обслуговування громадян №4 ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області Олег Цимбор.

22:59:41 10.06.2021

Комплексна послуга «еМалятко» відтепер в ЦНАПі Красненської селищної ради

У відділі «Центр надання адміністративних послуг» Красненської селищної ради запроваджено надання комплексної послуги «еМалятко». еМалятко» — це сервіс, який дозволяє родинам уникнути бюрократії і швидко отримати необхідні послуги: державна реєстрація народження; визначення походження дитини; реєстрація місця проживання; призначення допомоги при народженні дитини; призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях; реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків; визначення належності новонародженої дитини до громадянства України; внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.

23:47:59 27.05.2021