Фото без опису Працівники Положення РегламентПерелік послуг ВРМ Реквізити

тел: +380985182826
email: cnapkrasne@gmail.com

Графік режиму роботи
Центру надання адміністративних послуг Красненської селищної ради

Понеділок, Вівторок, Четвер:                                         П'ятниця:
                         з 9:00 до 18:00 год.
                9:00-16:45 год.

Середа:
з 9:00 до 20:00 год.

Години прийому:

Понеділок         Вівторок         Четвер          П'ятниця
з 9:00 до 16:00 год.

Середа:

з 09:00 до 18:00 год.,
(без перерви на обід)

субота, неділя - прийом не здійснюється

-----------------------------

Інформаційний стенд Красненського ЦНАПу

Облаштування дитячого куточку в ЦНАПі: турбота про комфорт відвідувачів

Одним із важливих аспектів, що впливає на загальне враження від відвідування установ, є зручність для різних категорій громадян, зокрема для сімей з дітьми. У зв’язку з цим, у новому приміщенні Центру надання адміністративних послуг Красненської селищної ради, облаштовано спеціальний дитячий куточок.

15:01 26.09.2024

Про запровадження телефонної “Єдиної ветеранської лінії”

Таке рішення є важливим кроком і складовою нової ветеранської політики від Міністерства у справах ветеранів України. Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України.

17:49 24.04.2024

Тимчасово ЦНАП без державного реєстратора

Повідомляємо, що  у зв’язку із звільненням державного реєстратора ЦНАП, на даний час ТИМЧАСОВО послуги з державної реєстрації нерухомого майна, не здійснюються.

15:50 16.08.2023

Нові послуги у ЦНАП

Шановні мешканці нашої громади, з радістю повідомляємо Вам, що вже сьогодні у Центрі надання адміністративних послуг Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області (далі - ЦНАП), Ви маєте можливість отримати нові адміністративні послуги такі як:

15:46 16.08.2023

Триває будівництво нового приміщення ЦНАПу

У селищі Красне розпочались роботи по зведенню нової будівлі ЦНАПу, де мешканці громади зможуть отримувати потрібні адмінпослуги. Його зводять позаду старого приміщення колишньої будівлі адмінбудинку, де наразі розташовується ЦНАП.

18:11 20.06.2023

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу

Для багатьох українців, які евакуювалися до інших міст країни, постало гостре питання: як знайти роботу на новому місці. Зібрали добірку держпослуг на Гіді, які допоможуть кожному, хто шукає відповіді на питання «На що жити?» та «Що робити далі?»

11:03 12.08.2022

Запущено комплексну послугу в Дії для ВПО

Якщо через війну вам довелося покинути домівку та евакуюватися в більш безпечні регіони України, то ви можете отримати в Дії за кілька кліків статус ВПО та виплату від держави — для себе та своїх дітей.

17:31 19.04.2022

Форми, причини і наслідки домашнього насильства, а також відповідальність за його вчинення

Буський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги консультує про форми, причини і наслідки домашнього насильства, а також відповідальність за його вчинення.

19:44 21.01.2022

Оголошення! Відбудеться прийом та консультування громадян спеціалістом Буського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

Завтра, 13 січня, у приміщенні відділу Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Красненської селищної ради, що знаходиться за адресою: смт.Красне вул.Івана Франка, 5 буде здійснюватися прийом та консультування громадян спеціалістом Буського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

12:21 12.01.2022