Відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та благоустрою

Проєкт аналітичного звіту за 2022 рік містобудівного моніторингу містобудівної документації населених пунктів Красненської територіальної громади

З метою вивчення громадської думки Красненська селищна  рада оприлюднює проєкт аналітичного звіту за 2022 рік містобудівного моніторингу містобудівної документації населених пунктів Красненської територіальної громади,

16:52:12 06.02.2023

Про початок проведення громадського обговорення пропозиції щодо перейменування/найменування вулиць

Красненська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозиції щодо перейменування низки вулиць в Красненській ТГ, що носять назви комуністичного минулого.

16:42:10 25.05.2022

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку(СЕО)

Красненська селищна рада  повідомляє про оприлюднення  стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території в с. Утішків з метою впорядкування території та визначення необхідної площі земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в с. Утішків на території Утішківської сільської ради Буського району Львівської області – с. Утішків, вул. Головна, 1а-о, 4, Буського району Львівської області.

15:21:19 10.01.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Відповідно до рішення Балучинської сільської ради від 16 червня 2020р. № 565 розпочато розроблення проекту детального плану території з метою впорядкування території і визначення площі земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Сонячна в с. Русилів, Буського району, Львівської області (надалі ДПТ).

10:01:44 04.01.2022

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Відповідно до рішення Красненської селищної ради від 16 вересня 2021р. № 541 розпочато розроблення проекту детального плану території з метою впорядкування території і визначення площі земельної ділянки для будівництва та обслуговування спортивного майданчика по вул.С.Караффи-Корбут в с.Куткір Золочівського району, Львівської області (надалі ДПТ).      Мета розроблення: впорядкування території і визначення необхідної площі земельної ділянки для будівництва та обслуговування спортивного майданчика.

12:30:48 07.12.2021