Красненському селищному голові Роману Фурді вручили Почесну грамоту

Військовий комісар Буського районного територіального центру комплектування та соціальної політики підполковник Ігор Томачук від імені командувача військ оперативного командування "Захід" генерала-майора, Героя України Сергія Шаптала вручив сьогодні Красненському селищному голові Роману Ярославовичу Фурді Почесну грамоту за активну громадянську позицію, виконання планів призовної кампанії, реалізацію спільних заходів цивільно-військового співробітництва та з нагоди відзначення 6-ої річниці з Дня заснування оперативного командування "Захід".

16:46 14.05.2021

Відбулись засідання постійних депутатських комісій Красненської селищної ради

Сьогодні відбулись засідання комісії з питань планування, інвестицій, бюджету та фінансів (голова комісії Степан Миляновський) та комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку (голова комісії Володимир Юхима).

20:44 12.05.2021

Вітаю усіх матусь з Днем матері!

Бажаю, щоб радість материнства приносила легкість в душу, а гармонію — в серце! Ви ангели-хранительки, радниці і найрідніші в світі для мільйонів діток! Хай Ваші руки завжди будуть у теплі, плечі оточує турбота і любов.

09:13 09.05.2021

Мешканцям громади нагадують про заборону випалювання сухої трави

Сьогодні працівниками Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області проведено рейд у с.Сторонибаби Красненської територіальної громади, щоб вкотре нагадати краянам про заборону випалювання сухої трави. Під час заходу рятувальники поспілкувалися з громадянами, розповіли про небезпеку розповсюдження вогню на відкритих територіях, присадибних ділянках,наголосили на забороні спалення сухої рослинності.  Адже під загрозою опиняються господарчі будівлі та житлові будинки.

17:40 07.05.2021

На Львівщині створено публічний канал «Інформпортал АТО Львівщини»

Департаментом соціального захисту населення Львівської ОДА створено публічний канал «Інформпортал АТО Львівщини» для інформування учасників АТО/ООС Львівщини про новини у ветеранській сфері, актуальні державні та обласні програми підтримки, зміни у законодавстві, гранти та анонси заходів в соціальній мережі Telegram: https://t.me/loda_sector_ato

09:28 05.05.2021