Мешканці Красненської громади зібрали великодній кошик військовим в зоні ООС

Красненська селищна рада спільно з відділом освіти, культури, молоді, розвитку туризму та спорту організували благодійну акцію на підтримку воїнів ООС. Незважаючи на карантинні обмежання, мешканці Красненської громади зібрали і передали для воїнів ООС на передову продукти, паски, які традиційно входять до святкового кошика.

21:13 24.04.2021

Спалювання сухої рослинності: чи варто воно того?

Одна тонна тліючої сухої рослинності виділяє у повітря 30 кг чадного газу та 9 кг мікрочастинок диму, до складу яких входять оксиди азоту, важкі метали та канцерогенні сполуки (тобто такі, що здатні спровокувати розвиток ракових захворювань).

09:15 23.04.2021

Завершується  акція «Великодній кошик для солдата»

Завершується акція «Великодній кошик для солдата»

В рамках акції в Красненській громаді триває збір великодніх гостинців – продуктів харчування, засобів особистої гігієни для військових, які під час свят знаходитимуться на передовій, на сторожі миру і спокою нашої країни, а наші дітки можуть намалювати листівку, написати листа, зробити писанку, для наших захисників щира дитяча любов та підтримка є надзвичайно важлива.

09:12 23.04.2021

Рекомендації священослужителям всіх конфесій щодо святкування Вербної (Квітної) неділі та Великодня у зв’язку із перебуванням Львівської області у червоній зоні

Бродівський міжрайонний відділ Державної Установи «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України» інформує, що ситуація на Бущині  по захворюванню на коронавірусну інфекцію є напруженою.

19:52 21.04.2021

Красненська громада долучилась до міжнародної екологічної акції з озеленення планети

Цього року у світі стартував цікавий проект «Greening of the Planet». Його ціль – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми планети, сформувати позитивний імідж країни у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей планети довкола боротьби з глобальними ековикликами.

18:59 16.04.2021

Підтримка та розвиток  сімейних фермерських господарств

Підтримка та розвиток сімейних фермерських господарств

Шановні колеги!  В області активно підтримується створення сімейних фермерських господарств. Для успішного ведення сімейного фермерства була й залишається необхідність механізації ручної праці, закупівлі обладнання для тваринницьких приміщень, зберігання та доїння молока, самохідної та іншої сільськогосподарської техніки для обробітку ґрунту при посівних роботах, збиранні врожаю, заготівлі кормів та інших транспортних роботах.

18:11 15.04.2021

Рейд Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області щодо заборони випалювання сухої трави.

Сьогодні працівниками Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області проведено рейд у смт.Красне аби вкотре нагадати краянам про заборону випалювання сухої трави. Під час заходу рятувальники поспілкувалися з громадянами, розповіли про небезпеку розповсюдження вогню на відкритих територіях, присадибних ділянках,наголосили на забороні спалення сухої рослинності. Адже під загрозою опиняються господарчі будівлі та житлові будинки.

21:31 13.04.2021

Результати конкурсної комісії з відбору суб'єкта оціночної діяльності

Красненська селищна рада повідомляє про те, що відповідно до рішення конкурсної комісії з відбору суб'єкта оціночної діяльності для проведення експертно-грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1028 га в смт.Красне по вулиці Заводській, 1 ж буде залучено ПП «Інвестиційно Експертний Центр» м.Львів вул..Туган-Барановського, 4.

21:29 13.04.2021