Красне готується до завтрашнього свята

У селищі Красне розпочалась активна підготовка до відзначення Дня Героїв, Дня вишиванки та родиного фестивалю. Працівники комунального підприємства провели заходи з благоустрою території. Готуються святкові інсталяції тощо.

18:34 22.05.2021

Сесія селищної ради: прийнято важливі програми, зміни до бюджету, звернення до керівництва держави і Уряду та земельні питання

Сьогодні, 21 травня 2021 року, під головуванням селищного голови Романа Фурди відбулась VIII сесія Красненської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 16 депутатів, на розгляд було винесено понад 170 питань порядку денного.

19:50 21.05.2021

Красненська селищна рада долучилась до флешмобу

Керівництво Красненської громади у складі селищного голови Романа Фурди, секретаря ради Світлани Дідух, заступників голови Андрія Лащука та Ігора Шульги долучились на флешмобу #орнамент_нації

14:16 20.05.2021

З Днем вишиванки

Вітаю зі святом одного із найголовніших символів нашої національної самобутності – з Днем вишиванки.

14:07 20.05.2021

Представники Красненської громади беруть участь в освітніх заходах програми «АктивуйсЯ»

В рамках впровадження соціально-культурного проєкту «АктивуйСя» на території Красненської громади секретар ради Світлана Дідух та головний спеціаліст відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Ольга Мазур продовжують у місті Львові проходити навчання щодо проведення заходів культурно-мистецького та соціального спрямування, метою яких є формування практичних навичок художньої, мистецької, культурної діяльності дітей, їх творчий розвиток.

22:24 19.05.2021

Відбулось засідання оргкомітету

У вівторок, 18 травня в кабінеті Красненського селищного голови відбувся оргкомітет з нагоди відзначення Дня Героїв, Дня вишиванки та фестивалю щасливої родини «Всі разом за сім’ю», у якому прийняли участь: селищний голова Роман Фурда, секретар ради Світлана Дідух, заступники селищного голови Андрій Лащук, Ігор Шульга, секретар виконавчого комітету Богдан Глова, начальник організаційного відділу Марія Лисянська, головний спеціаліст відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Ольга Мазур, начальник Красненського селищного комунального підприємства Орест Романовський, отець Юрій Толочний, заступник керівника районної Спілки політичних в’язнів та репресованих в Україні Ярослав Вовк, станична Пласту станиці Красне Людмила Гураш, начальник юридично-економічного відділу Роман Слівінський та представник поліції.

22:16 18.05.2021