Призначено заступника Красненського селищного голови

Рішення про призначення Ігора Шульги заступником Красненського селищного голови по виконавчій роботі ради було сьогодні прийнято під час сесії селищної ради. До виконання обов’язків посадовець приступить вже 5 травня.

23:55 09.04.2021

Вітання з Благовіщенням Пресвятої Богородиці

Шановна громадо! Сьогодні ми святкуємо одне з найбільших християнських свят – величне і світле Благовіщення Пресвятої Богородиці, свято «благої вісті» про народження у Діви Марії божественного немовляти, Спасителя роду людського.

11:26 07.04.2021

Триває об'їзд закладів культур та освіти Красненської громади

Відповідно реформи адміністративно-територіального устрою усі об’єкти культурної, освітньої сфери, які увійшли до складу Красненської громади, відповідно законодавства передані селищній громаді і нині вона здійснює управління ними.

22:44 03.04.2021

Навчання з підготовки заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021

Секретар Красненської селищної ради Світлана Дідух та начальник організаційного відділу забезпечення роботи ради, постійних комісій та оприлюднення Марія Лисянська, взяли участь в онлайн навчаннях з підготовки заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2021, що проводить Асоціація органів місцевого самоврядування "Єврорегіон Карпати-Україна". Захід відбувався на платформі ZOOM.

21:06 02.04.2021

Не паліть суху траву, не нищіть ліс і живі істоти!

♦ Депутат Красненської селищної ради Ігор Чуба, члени місцевої організації Українського Товариства мисливців та рибалок Ігор Гурський та Володимир Стець (керівник структурного Андріївського підрозділу організації), під таким гаслом розпочали інформаційну кампанію для мешканців, котрі палять суху траву.

20:54 31.03.2021

Красненський селищний голова Роман Фурда взяв участь в проведенні пожежниками наради з питань організації та здійснення заходів цивільного захисту на території громад

Сьогодні, за участю працівників 14 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Львівській області, Красненського селищного голови Романа Фурди, заступника голови Андрія Лащука старост Задвір’янського та Мармузовицького округу та спеціалістів громади було проведено семінар-нараду з питань організації та здійснення заходів цивільного захисту на території громади.

22:22 30.03.2021

Красненський селищний голова Роман Фурда провів нараду щодо реалізації обласних соціальних програм

Разом з представником комунального закладу Львівської обласної ради Центру моніторингу соціальних програм, контролю за виплатою та призначенням допомоги Андрієм Добрянським, заступником Красненського селищного голови Андрієм Лащуком та працівниками Сектору соціального захисту населення Красненської селищної ради було обговорено реалізацію обласних Комплексних соціальних програм.

19:28 28.03.2021