Дата: від до Скинути

ЗВЕРНЕННЯ  щодо ремонтів аварійних ділянок доріг на території Красненської селищної територіальної громади, враховуючи електронну петицію

ЗВЕРНЕННЯ щодо ремонтів аварійних ділянок доріг на території Красненської селищної територіальної громади, враховуючи електронну петицію

Голові Львівської обласної державної адміністрації Максиму Козицькому Начальнику Служби автомобільних доріг у Львівській області Олегу Березі Копія: голові Львівської обласної ради Ірині Гримак голові Золочівської районної ради Оресту Кавецькому Враховуючи електронну петицію подану в установленому порядку на сайті Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області, яка набрала 300 голосів, ми, депутати Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області поділяємо стурбованість жителів населених пунктів Красненської селищної територіальної громади щодо стану доріг державного, обласного та районного значення, які з’єднують населені пункти Красненської територіальної громади і перебувають у вкрай незадовільному стані, та просимо Львівську обласну держадміністрацію організувати ремонт аварійних ділянок на автомобільних дорогах районного значення, які перебувають в підпорядкуванні Львівської ОДА, а саме:

12:54 30.06.2021

Селищному голові Роману Фурді оголошено Подяку від начальника «Центру пробації»

Сьогодні, начальник Буського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області майор внутрішньої політики Андрій Бурий оголосив подяку Красненському селищному голові Роману Фурді.

18:55 29.06.2021

Оптимізація двох навчальних закладів освіти – шлях до якісної освіти

Сьогодні, 29 червня 2021 року, на IX сесія Красненської селищної ради, після проведення всіх громадських слухань, було прийнято рішення про оптимізацію оптимізацію мережі закладів освіти Скнилівського ЗЗСО І-ІІ ступенів (25 учнів) та Безбродівської ЗОНІ І ступеня (8 учнів).

18:52 29.06.2021

Депутати Красненської селищної ради стурбовані станом обласних та державних доріг на території громади

Під час сьогоднішньої IX сесія Красненської селищної ради депутати розглянули електронну петиція, яка набрала на сайті ради достатню кількість голосів, звернувшись до голови Львівської обласної державної адміністрації М. Козицького та начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області О.Берези щодо ремонтів доріг, зокрема наступних доріг:

18:50 29.06.2021

Красненська селищна рада понесе збитки майже на 260 тис. грн.

Сьогодні, 29 червня 2021 року, під час IX сесія Красненської селищної ради, депутати розглянули питання про виплату середнього заробітку за час вимушеного прогулу Мельник Ользі Ярославівні (екссекретар ради 2015-2017рр.).

18:46 29.06.2021

Про виділення коштів

Під час сьогоднішньої IX сесія Красненської селищної ради, яке відбувалось під головуванням селищного голови Романа Фурди, народні обранці підтримали внесення змін та доповнення до показників селищного бюджету на 2021 рік, що передбачає:

17:43 29.06.2021

З Днем Конституції України!

Шановні українці! Щиро вітаю із Днем Конституції України! 25 років тому 28-й день першого літнього місяця став офіційним святом нашої держави. Це єдине свято, яке закріплене в самій Конституції. Стаття 161 проголошує День прийняття Конституції України державним святом.

10:11 28.06.2021

У селі Полоничі відбулось Свято Морозива

У неділю, 27 червня, відбулася найрадісніша та найбільш очікувана подія літа, яку обожнюють не лише діти, а й дорослі – Свято Морозива. Організаторами дійства стала молодіжна громадська організація «Шлях до змін».

00:55 28.06.2021

З Днем молоді!

Де є молодь - там є розвиток! Зичу усім молодим та активним бути завжди в руслі подій, ніколи не зупинятися на досягнутому та завжди йти до своєї мети. З Днем молоді! /Селищний голова Роман ФУРДА/

11:47 27.06.2021

Красненська територіальна громада святкує 25-ту річницю Конституції України

28 червня наша держава відзначає 25-ту річницю з дня прийняття Конституції – головного Закону України. У селищі Красне проведення урочистостей розпочалося вже вчора, 25 червня. Аби вшанувати цю ювілейну дату, представники органів місцевого самоврядування та громадськість взяли участь в урочистих заходах, організованих працівниками Народного дому смт.Красне та спеціалістами відділі освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту.

14:42 26.06.2021