Мешканцям громади нагадують про заборону випалювання сухої трави

Сьогодні працівниками Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області проведено рейд у с.Сторонибаби Красненської територіальної громади, щоб вкотре нагадати краянам про заборону випалювання сухої трави. Під час заходу рятувальники поспілкувалися з громадянами, розповіли про небезпеку розповсюдження вогню на відкритих територіях, присадибних ділянках,наголосили на забороні спалення сухої рослинності.  Адже під загрозою опиняються господарчі будівлі та житлові будинки.

17:40 07.05.2021

На Львівщині створено публічний канал «Інформпортал АТО Львівщини»

Департаментом соціального захисту населення Львівської ОДА створено публічний канал «Інформпортал АТО Львівщини» для інформування учасників АТО/ООС Львівщини про новини у ветеранській сфері, актуальні державні та обласні програми підтримки, зміни у законодавстві, гранти та анонси заходів в соціальній мережі Telegram: https://t.me/loda_sector_ato

09:28 05.05.2021

Святкова Великодня фотозона з’явилась в Красному

Писанки, великодні деревця та квіти: пасхальні інсталяції нагадують, що за декілька днів Великдень. В адміністративному центрі Красненської територіальної громади з’явилася святкова фотозона до Великодня, яка розташована біля фігури Матері Божої, що в місцевому скверику.

22:08 30.04.2021

Красненська громада виграла два мікропроекти в обласному конкурсі

Конкурсна рада затвердила рейтинг потенційних переможців обласного конкурсу мікропроєктів-2021. Цього року потенційними переможцями на Львівщині стали 474 проєкти з 2216 поданих. Серед них – два проекти Красненської громади.

22:02 30.04.2021

Колектив Красненської селищної громади отримав Подяку від організаторів проекту «Greening of the Planet»

Масштабну акцію з озеленення в рамках глобального проєкту Greening of the Planet провели 16 квітня в Красненській територіальній громаді на території Куткірського лісництва. Таку ініціативу підтримали не лише працівники селищної ради на чолі з Красненським селищним головою, але й депутати та небайдужі активісти.

12:15 29.04.2021

Участь у семінар-навчанні

Секретар Красненської селищної ради та старости старостинських округів Красненської ТГ взяли участь у семінар-навчанні

12:10 29.04.2021

Триває підготовка до Великодніх свят

Комунальники Красненської селищної громади проводять активну підготовку до Великодніх свят: наводять лад у місцевому парку, що біля вокзалу, де незабаром розміститься Великодня інсталяція.

14:50 28.04.2021