Дата: від до Скинути

Таке формування створене для виконання завдань оборони в межах територіальної громади і складається з її жителів

Сьогодні на позачерговому засіданні сесії ради депутати прийняли рішення про створення та затвердження Положення про добровольче формування громади. Після чого відбулись збори ініціативної групи з утворення ДФТГ в зоні територіальної оборони, де обрали кандидатуру командира добровольчого формування та місце розташування ДФТГ.

20:00 15.03.2022

Офіційне повідомлення СБУ щодо ЗАБОРОНИ використання БПЛА

На території Львівської області надалі продовжують фіксувати випадки незаконного запуску безпілотних літальних апаратів. Служба безпеки України попереджає про ЗАБОРОНУ проведення польотів БПЛА та легких літаків над м. Львів та Львівською областю. Запуск БПЛА та легких літаків проводяться виключно з погодження Служби безпеки України у Львівській області.

16:36 14.03.2022

З Днем Добровольця!

Вони першими стали на захист України під час російського наступу у 2014 році. За покликом серця полишили мирне життя та взяли до рук зброю, захищаючи Україну від окупантів і сьогодні. Вітаємо усіх причетних з Днем Добровольця!

16:34 14.03.2022

До уваги аграріїв!

Міненерго починає збирати заявки щодо потреби в конкретних регіонах палива для посівної кампанії. Для цього треба заповнити заявку (форма EXEL, напишіть нам в приват і ми її Вам надішлемо для заповнення) і відправити на пошту farmersneeds2022@gmail.com

16:49 13.03.2022

Щиро вдячні за допомогу ГО Care in Action - Турбота в Дії

Завдяки їхній допомозі наша громада отримала 40 штук надувних матраців для внутрішньоперемішених осіб. Вкотре переконуємось, який бойовий дух в українців, шалена мотивація боротися за свою землю. Черги, щоб записатися в тероборону, щоб стати волонтером, щоб здати кров і щоб прийняти переселенців. Черги, щоб плести сітки, готувати їжу й проходити курси медичної допомоги.

13:47 13.03.2022

Інформуємо ОФІЦІЙНО!

Окупанти здійснили авіаудар по Міжнародному центру миротворчості та безпеки. За попередніми даними, вони випустили 8 ракет.

07:45 13.03.2022

Красненська громада продовжує  отримувати допомогу з-за кордону

Красненська громада продовжує отримувати допомогу з-за кордону

Щира вдячність нашим друзям з-за кордону за величезну допомогу, яку вони нам надають під час цієї жорстокої війни! Хочемо висловити слова подяки благодійникам із Ізраїлю, які організували гуманітарну допомогу (медикаменти, спальні мішки, ковдри, системи для довготривалого зберігання води тощо). Гуманітарний вантаж вже доставлено у нашу громаду. Слава Україні! Героям Слава!

19:43 12.03.2022