До Красненської ТГ завітав депутат Львівської обласної ради Юрій Доскіч

Сьогодні заступники селищного голови Андрій Лащук та Ігор Шульга, староста Задвір’янського старостинського округу Едуард Марціняк провели в приміщенні селищної ради робочу зустріч з депутатом обласної ради, власником ТзОВ «ГАЛ-КАТ» Юрієм Доскічем.

20:39 27.01.2022

Відбувся онлайн-захід щодо можливостей міжнародної технічної допомоги

Міжнародна технічна допомога (МТД) є одним з інструментів розвитку для громад. Завдяки грантовим коштам громади можуть підвищити якість надання адміністративних послуг, покращити інвестиційний клімат, впровадити заходи з енергоефективності, розвивати туристичний потенціал, здійснити модернізацію інфраструктури, медичного обладнання тощо.

18:21 26.01.2022

У Красненську ТГ завітали фахівчині центру «Жіночі перспективи»

Сьогодні відбулася зустріч працівників Красненської селищної ради, зокрема відділу соціального захисту населення, сектору «Служба у справах дітей», з представницями ГО «Центр «Жіночі перспективи» Оленою Кальбус та Надією Костіною.

16:00 26.01.2022

Про дискримінацію, її форми та як їх розпізнати у повсякденному житті

За ініціативи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та у співпраці з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні реалізований спільний відеопроект, що покликаний допомогти розібратися широкій аудиторії: що таке дискримінації, її форми та як їх розпізнати у повсякденному житті.

15:00 26.01.2022

У Красненській ТГ в селі Задвір’я завершили ремонт спортивного залу місцевої школи

В рамках реалізації програми проєктів місцевих ініціатив за кошти обласного, селищного бюджету та громади села вдалось відремонтувати приміщення спортивного залу місцевої школи, що перебувало в незадовільному стані.

16:45 25.01.2022

Кожний п’ятий безробітний працював керівником або менеджером

На початку 2022 року офіційно через Львівську обласну службу зайнятості роботу шукали 12,8 тисяч безробітних. На основі статистичних даних, якими володіє служба зайнятості, вдалося з’ясувати, що середній вік безробітного становив 41,5 років. В області цей показник коливався від 39 років (у Стебницькій, Трускавецькій та Червоноградській філіях) до 45-46 років (у Городоцькій та Кам’янка-Бузькій філіях). У Львові середній вік безробітного – 40 років.

14:47 25.01.2022

Селищний голова Роман Фурда зустрівся з волонтерами громадської організації «Care in Action – Турбота в дії»

В приміщенні селищної ради голова громади Роман Фурда провів робочу зустріч із представницями Львівської обласної громадської організації «Care in Action – Турбота в дії», які завітали поспілкуватись щодо сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах на території громади.

17:38 23.01.2022