Дата: від до Скинути

Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту та території Красненської громади

Шановні мешканці громади інформуємо, що депутатами Красненської селищної ради прийнято 2 грудня 2021 року рішення №640 «Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту та території Красненської територіальної громади».

17:20 14.02.2022

У Красненській ТГ тимчасово не вмикатимуть вуличне освітлення

Враховуючи лист Львівської обласної військової адміністрації «Щодо економії електроенергії», у зв’язку зі збройною агресією російської федерації, обстрілами та виведенням з ладу енергетичного обладнання Львівщини, з метою збалансування об’єднаної електроенергетичної системи та запобіганню масштабним вимкненням електричної енергії, вуличне освітлення на території Красненської селищної територіальної громади ТИМЧАСОВО ВМИКАТИСЬ НЕ БУДЕ!

10:33 13.02.2022

У селі Безброди облаштували інтерактивний клас для дошкільнят

Перший інтерактивний клас в громаді, в якому проводитимуться розвиваючі заняття для дітей дошкільного віку, за підтримки селищного голови, відкрили сьогодні в приміщенні колишньої школи села Безброди.

21:07 08.02.2022

У приміщенні НД с.Полтва  встановили опалення

У приміщенні НД с.Полтва встановили опалення

В цьому приміщенні Народного дому с.Полтва (кер.Ярослав Кришталь) активно розвивається культурне життя місцевих жителів. Окрім святкових та урочистих заходів, які проводять у приміщенні, тут працює бібліотека та різноманітні гуртки. Але в зимовий період найбільшою проблемою було відсутнє опалення.

16:38 02.02.2022

Відсьогодні рішенням обласної комісії ТЕБ і НС діє посилення карантинних обмежень в області

З метою запобігання розповсюдження на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19), обласна комісія вирішила ЗАБОРОНИТИ:

10:06 31.01.2022