Дата: від до Скинути

Селищний голова Роман Фурда зустрівся з волонтерами громадської організації «Care in Action – Турбота в дії»

В приміщенні селищної ради голова громади Роман Фурда провів робочу зустріч із представницями Львівської обласної громадської організації «Care in Action – Турбота в дії», які завітали поспілкуватись щодо сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах на території громади.

17:38 23.01.2022

Працювати і ще раз працювати, - директорів Народних домів закликали активізуватись

Сьогодні, в приміщенні Народному дому смт.Красне відбулась нарада з керівниками народних домів територіальної громади. На порядку денному розглядались наступні питання: діяльність роботи народних домів громади, методичні рекомендації щодо покращення роботи, спільні заходи.

20:07 22.01.2022

Тільки в єдності наша сила

У селищі Красне керівництво громади та громадськість взяли участь у заходах з нагоди Дня Соборності України.

15:59 22.01.2022

Отець Степан окропив йорданською водою керівництво та працівників ради

Сьогодні отець Степан Жукровський завітав до селищної ради, де поблагословив голову громади Романа Фурду, його заступника Андрія Лащука, секретаря виконкому Богдана Глову, побажавши, щоб свячена вода змила усі негаразди, допомогла духовно очиститись та давала наснаги на подальші звершення.

16:39 21.01.2022

Секретар ради Світлана Дідух взяла участь в обговоренні законодавчих основ місцевого економічного розвитку

Сьогодні у Львові відбувся спільний захід Асоціації міст України та Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») щодо обговорення головних проблем місцевого економічного розвитку, які тривожать громади.

15:21 21.01.2022

Зі світлим і чистим Хрещенням Господнім

У Водохресний святвечір хочу побажати мешканцям Красненської громади, щоб всі хвороби відступили від Ваших родин, щоб життєві негаразди навіть не наближалися до Вашого порогу, щоб в серці завжди жила справжня любов, щоб душу зігрівала світла надія і віра в чудеса.

16:14 18.01.2022

Проектна команда ради продовжує навчання в програмі від U-LEAD

Красненська громада пройшла у наступний етап навчальної програми Кроки для спеціалістів з управління проєктами», яка орієнтована на покриття потреби у знаннях: що потрібно знати, щоб готувати та реалізовувати проєкти місцевого розвитку.

12:53 18.01.2022