Запрошуємо на весняну толоку!

Висловлюємо щире прохання до наших громадян: цієї суботи, 26 березня, о 10:00 годині долучитись до толоки, що проходитиме біля залізничного моста через р.Гологірка.

10:49:51 25.03.2022

Водіям заборонено використовувати відеореєстратори

Щоб уникнути розголошення інформації, яка може допомогти противнику дізнатися про переміщення та хід виконання завдань Сил оборони, українським водіям заборонено використовувати відеореєстратори.

20:46:25 20.03.2022

Потрібна Ваша допомога

Друзі, завтра відправляється машина від селищної ради на Харківщину. Просимо по можливості оперативно допомогти:

11:24:03 20.03.2022

Віднині продаж алкогольних напоїв заборонено з 21.00 до 10.00 год. на території Львівщини.

Відповідний наказ підписав начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький. Згідно наказу заборона продажу алкогольних напоїв (в тому числі і пива) на території нашої області діє щодня з 21.00 до 10.00 год. Діятиме заборона до кінця періоду воєнного стану. Просимо розумінням ставитися до такого заходу. Ми у тилу маємо забезпечити максимально можливе відновлення економіки, якісно і швидко провести посівну та всі весняно-польові роботи, у наших громадах під час воєнного стану мусить бути ідеальний правопорядок.

18:19:41 19.03.2022

Про оплату комунальних послуг

А для цього їм потрібні кошти, в тому числі і ті, які газова компанія, обленерго, водоканал отримують щомісяця від нас з вами за спожиті послуги.

14:18:49 19.03.2022

Убий в собі москаля, не спалюй суху траву!

У такий складний час, в умовах воєнного стану свідомо нищити країну - це злочин! Надзвичайники звертаються до усіх громадян не спалювати суху траву та залишатись людьми. Спалювання сухої рослинності у військовий час прирівнюється до диверсійної роботи та подання світлових сигналів ворогу, знаків для авіації, тому переконливо просимо донести цю інформацію до тих хто не користується фейсбуком та повідбирати сірники у своїх стареньких батьків, для уникнення зайвих проблем.

11:51:14 18.03.2022