День вишиванки

Запрошуємо усіх, у четвер 19 травня, долучитися до патріотичного флешмобу "ОРНАМЕНТ НАЦІЇ" .

09:34:21 18.05.2022

ФГ "Бортків" буде проводити обробку посівів озимого ріпаку

В період з 16 по 17 травня ФГ "Бортків" буде проводити обробку посівів озимого ріпаку поблизу сіл Бортків та Скнилів препаратами: інсектицидом "Біскайя" (тіаклоприд - 240 г/л); "Асистент" (ацетаміприд, 200 г/кг); фунгіцидом "Альтерно" (метконазал 80 г/л., піраклостробін 130 г/л.).

16:28:09 16.05.2022

Буський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги консультує Роз’яснення окремих нововведень щодо державних виплат для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та як отримати цей статус.

Одне з найактуальніших питань для країни – питання внутрішньо переміщених осіб, захист їхніх прав і необхідність допомоги в умовах воєнного стану, адже дуже часто це люди, що залишилися без даху над головою і не мають необхідних засобів для існування.

19:54:03 05.04.2022