Андріївський старостинський округ

СТАРОСТА: КОГУТ МИРОСЛАВА ЄВГЕНІВНА
    ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ: БЕЗКОРОВАЙНА ОЛЬГА
                                                                   Графік режиму роботи:

Понеділок-Четвер з 9:00 до 18:00 год.                                              Контакти:
П'ятниця з 9:00 до 17:00 год.                                                            тел: 097 510 47 17

У селі Андріївка волонтери провели культурно-інтеграційний захід

Волонтери шотландської благодійної організації "Siobhans Trust" та благодійного фонду “Рокада” завітали у село Андріївка, де провели активні ігри з місцевими та внутрішньо переміщеними дітьми, пригощаючи їх смачною піцою.

09:01 28.03.2024

Будівлю Народного дому с.Андріївка продовжують приводити до ладу

Селищний голова Роман Фурда та староста Андріївського старостинського округу Мирослава Когут ознайомились із ходом робіт, що проводяться у будівлі, яка ще донедавна була у занедбаному стані. Вже майже півроку тут ініціативна група села за підтримки селищного голови проводить роботи з облаштування комфортних умов для проведення культурно-просвітницьких заходів.

15:33 15.10.2023

Мешканці с.Андріївка приводять до ладу будівлю Народного дому

Ініціативу подали подружжя Юлія та Олександр Шартони, які спільно з старостою Мирославою Когут та директоркою закладу Емілією Подолюх, згуртували небайдужих людей заради відновлення приміщення. Активній громаді допомагає селищний голова Роман Фурда.

12:40 13.08.2023

У с.Скнилів завершують роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул.Головна та вул.Лугова

Йдеться про облаштування нового асфальтного покриття у 800 метрів, який укладає підрядна організація ТзОВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління №65». Дана організація себе зарекомендувала позитивно, бо не вперше проводить ремонт доріг на території Красненської та Буської ТГ.

08:02 08.08.2023

Шаховий турнір продовжує збирати інтелектуалів

Сьогодні, у приміщенні Андріївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, відбувся третій по рахунку шаховий турнір серед школярів, ініційований депутатом селищної ради Степаном Вольським, за підтримки селищного голови Романа Фурди та сприянні директора школи Павла Теодоровського з метою популяризації шахової гри, виявлення талановитих дітей та інтелектуального розвитку.

18:24 28.04.2023