Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

ОГОЛОШЕННЯ УВАГА !   КОНКУРС !       Відповідно до Кодексу законів про працю України, рішення селищної ради від 12 серпня 2021 року № 456  «Про затвердження структури  апарату управління та виконавчих органів Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області на 2021 рік», розпорядження Красненського селищного голови №204 від 16.08.2021 року «Про проведення конкурсу на заміщення тимчасової вакантної посади секретаря-діловода» , оголошується конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади секретаря-діловода загального відділу забезпечення роботи виконавчого комітету та старостинських округів Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області на період  відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.       Документи подаються за адресою: смт. Красне, вул. Івана Франка, 2а, Золочівського району Львівської області впродовж п’яти робочих днів з дня опублікування даного оголошення на офіційному сайті Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області https://krasne-rada.gov.ua.      Деталі див. на сайті.       Селищний  голова                                                                                   Роман ФУРДА

20:12:59 16.08.2021

Краснянський елеватор відділення філії ТОВ "Захід-Агро МХП" запрошує на роботу:

Начальника виробництва (смт. Красне, Львівщина) Обов’язки: • управління виробничим процесом елеваторного комплекс; • організація ефективної роботи технологічного персоналу; • ведення обліку зерна та основних засобів; • ведення звітності; Вимоги: • знання технологій елеваторного виробництва; • вміння організовувати виробничий процес; • управлінський досвід; • організаторські здібності; • бажання розвиватися і вчитися; • просунутий користувач ПК, бажано - 1С.

16:52:28 13.08.2021

Про скликання десятої сесії VIІІ скликання

12 серпня 2021 року об 11:00 год. у приміщенні Народного дому смт. Красне відбудеться чергове засідання 10 сесії Красненської селищної ради VIII скликання, відповідно до п. п. 4, 10 ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту роботи Красненської селищної ради та розпорядження Красненського селищного голови №190 від 02 серпня 2021 року.

19:36:25 02.08.2021

На гору - до Маркіяна!

У неділю, 1 серпня, на Підлиську гору на вшанування пам'яті о.Маркіяна Шашкевича із автобусної станції, що поблизу залізничного вокзалу смт.Красне, від'їжджатиме "Школярик".

11:16:22 31.07.2021

До уваги мешканців с.Петричі

Завтра, 20 липня, буде здійснюватись виїзне засідання робочої групи на чолі з начальником відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та благоустрою Мар'яною Владикою для впорядкування поштових адрес.

18:04:59 19.07.2021

До уваги мешканців вул.Котляревського в смт.Красне

Завтра, 15 липня, буде здійснюватись виїзне засідання робочої групи на чолі з начальником відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та благоустрою Мар'яною Владикою для впорядкування поштових адрес.

15:22:01 14.07.2021