Оголошення

Право роботодавця на захист своєї власності Vs. Право працівника на повагу до приватного життя

Наразі питання захисту права на приватність під час здійснення відеоспостереження та пов’язаних із цим новітніх технологій є надзвичайно актуальним, і не лише в Україні.

16:03:57 28.09.2021

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території земельної ділянки

(кадастровий номер 4620680400:06:001:0115) під відкритий склад/площадку для складування сипучих матеріалів та зберігання транспортних засобів і дорожньо-будівельних машин (за межами населеного пункту с.Мармузовичі ) Золочівського району  Львівської області.

20:09:13 27.09.2021

ТзОВ «АГРОСЕТОН» інформує

По території Красненської ТГ, а саме в с. Балучин, даним господарством буде проводитись обприскування озимого ріпака препаратом Аделіт.

20:05:06 27.09.2021

Kонкурс проєктів місцевих ініціатив

До уваги мешканців Красненської територіальної громади! Красненська селищна рада запрошує ініціативні групи (від 5 і більше осіб) територіальної громади взяти участь конкурсі проєктів місцевих ініціатив.

21:44:01 20.09.2021

Красненська селищна рада звертається до небайдужих жителів територіальної громади

Оголошуємо збір одягу, взуття, побутової техніки, засобів особистої гігієни, меблів, постільної білизни, тюлів та інших речей потрібних в побуті для дітей, які виховуються в сім`ях, які перебувають в складних життєвих обставинах та проживають на території Красненської територіальної громади.

20:43:17 15.09.2021

ТзОВ «АГРОСЕТОН» інформує

ТзОВ «АГРОСЕТОН» інформує, що по території Красненської ТГ, а саме в с. Балучин, нашим господарством буде проводитись обприскування оз. ріпака препаратом Аделіт. Обприскування буде середа 15.09.2021р  та четвер 16.09.2021р  (в залежності від погодних умов).

20:34:02 14.09.2021