Акція «Засвіти свічку» до Дня пам'яті жертв голодоморів в Україні

У суботу, 27 листопада Україна та весь світ вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 рр. Голодомор, який забрав життя понад 7 000 000 людей — це страшна частина родинної історії майже кожного українця. Щохвилини від штучного голоду помирало 26 людей. Зникали не лише сім’ї, а й цілі села.

13:04:52 24.11.2021

До уваги жителів Красненської ТГ

Просимо підтримати благодійну акцію зі збору продуктів харчування довготривалого зберігання та консервації для наших воїнів , які захищають мир і спокій громадян у зоні проведення Операції об’єднаних сил (АТО).

17:48:31 22.11.2021

Увага! Щодо громадського обговорення

У п'ятницю, 12 листопада, об 14.00 год. в приміщенні народного дому с.Петричі, відбудеться громадське обговорення щодо впорядкування поштових адрес та присвоєння назв нових вулиць.

16:37:47 10.11.2021

Офіційна інформація щодо проблеми подачі газу до бюджетних установ

Ще у вересні органи місцевого самоврядування, зокрема і відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Краcненської ТГ, намагались безуспішно провести тендери на поставку газу до бюджетних установ, проте враховуючи стрімке подорожчання газу, безрезультатно, оскільки попередні постачальники не виходили на тендер по запропонованій ціні.

14:39:43 28.10.2021

У Красненській громаді завершився конкурс на визначення кращих ініціатив мешканців

Протягом вересня 2021 року тривав конкурс проєктів місцевих ініціатив, який покликаний активізувати громадські організації та ініціативні групи у вирішенні місцевих проблем і створенні умов для сталого соціально-економічного розвитку громади за рахунок коштів місцевого бюджету.

17:41:08 25.10.2021

У Вікіпедії — конкурс статей про культурну спадщину і видатних постатей України

Із 5 жовтня до 5 листопада ГО «Вікімедіа Україна» та БФ «Бібліотечна країна» запрошують долучатися до конкурсу з наповнення україномовного розділу Вікіпедії статтями про об'єкти культурної спадщини та видатних людей України. Конкурс проводиться для бібліотекарів та бібліотекарок, однак долучитися можуть усі охочі. У межах підготовки до конкурсу буде проведено два вебінари, реєстрація на них уже відкрита.

11:46:11 23.10.2021