Подяки учасникам ООС/АТО

У селищі Красне під час святкового концерту з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України селищний голова Роман Фурда вручив подяки учасникам ООСАТО та представникам громадських організацій, які власним прикладом захищають і шануючи культурне надбання, відстоюючи історичну пам?ять, формують сьогодні нове мислення і цінності демократичного суспільства.

15:12 27.08.2021

Підтримайте нашого славного земляка, в.о. директора ДЮСШ "Авангард" Красненської селищної ради Віктора Дідуха, який розпочинає виступ на Tokyo 2020 Paralympic Games

Дідух Віктор Ігорович (23 січня 1987) — український спортсмен, гравець в настільний теніс. Чемпіон Літніх Паралімпійських ігор-2016. Чемпіон Світу 2014 року у особистому заліку та 2017 командному заліку. Чемпіон Європи 2013, 2015. 2017 та срібний призер у 2019 року.

17:36 26.08.2021

У селі Куткір вшанували пам'ять славної землячки Софії Караффи-Корбут

23 серпня, у день народження української художниці, майстрині книжкової графіки, класика художнього оформлення книги Софії Караффи-Корбут, Красненський селищний голова Роман Фурда спільно з пластунами станиці Красне відвідала музей та могилу цієї видатної української мисткині у с.Куткір.

12:42 25.08.2021

Від Мазепи до Шевченка: у Красненській громаді відбулася урочиста хода, присвячена Дню Незалежності України

Участь у ній взяли селищний голова Роман Фурда, секретар ради Світлана Дідух, заступники голови Андрій Лащук та Ігор Шульга, керівництво райради, працівники селищної ради, депутатський корпус, учасники ООС/АТО, волонтери, освітяни, молодь тощо.

18:45 24.08.2021

У Красненській громаді помолились за Україну

Відзначаючи 30-ту річницю Незалежності України в селищі Красне біля пам'ятників Тарасу Шевченку та Борцям за волю України відбулись молебні за мир в Україні, які провели духовні отці Степан Жукровський, Володимир Целень та Юрій Толочний.

18:29 24.08.2021

З 30-ю річницею Незалежності України!!!

24 серпня 1991 - дата, навіки вкарбована у величний літопис українського народу, яка ознаменувала відродження суверенної держави. Незалежна Україна відбулася. Безумовно, ці 30 років стали випробуванням для усіх нас, випробуванням на людяність, мудрість, на суспільну єдність.

08:40 24.08.2021

Колектив Красненської селищної ради щиро вітає кожного українця, кожного, хто любить та поважає Україну, з Днем Незалежності!

Хай цей день знову нагадає кожному з нас, яке це щастя жити у вільній, демократичній, своїй країні! Ми бажаємо Україні економічного зростання, процвітання, добробуту та понад усе – миру! Ми віримо, що Україна починається з кожного з нас, а значить, кожен з нас здатен змінити її своїми справами, своєю відданістю та послідовністю. Ми бажаємо кожному бути гідними своєї історії, культури та традицій, але завжди думати та дбати про майбутнє.

22:19 23.08.2021

У селі Мала Вільшанка святково відзначили 30-річчя Дня Незалежності України

Щасливе відбулося святкування найголовнішого свята нашої Батьківщини – Дня незалежності України у Мармузовицькому старостинському окрузі. У святкуванні взяли участь діти, молодь та старше покоління.

22:06 23.08.2021

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА!

Нехай же нині справдяться всі задуми й плани, розквітне наша Красненська громада, а над нашою державою засяє сонце миру, і в житті кожного побільшає добра!

14:35 23.08.2021