Тривають роботи з кронування дерев на території Красненської ТГ

Працівниками Красненського селищного комунального підприємства проводяться роботи з кронування хворих та аварійних дерев у населених пунктах громади. Зокрема, відбулось зрізання сухих та аварійних дерев, обрізка великих гілок та кронування у селах Мармузовичі (Андріївка); Безброди. Зазначимо, що обрізана деревина буде використана як тверде паливо у котельнях, які встановлені.

16:57 13.08.2021

Комунальники отримали спецодяг

Працівники комунального підприємства Красненської громади отримали спеціальний одяг. Спецодяг з логотипом підприємства – Красненське СКП.

21:40 07.08.2021

День села в Полоничі: свято вдалось

Вже стало доброю традицією, що в першу неділю серпня мешканці села Полоничі святкують День села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу та цінні поради батька.

18:06 03.08.2021

У селі Куткір відремонтовано лінію вуличного освітлення

Через коротке замикання в селі Куткір на одній із ліній, декілька місяців тому вийшло з ладу вуличне освітлення. Днями бригада ремонтників при допомозі автовишки, яку селищна рада придбала:  відремонтували СІП-мережу,  усунули пошкодження та  встановили новий світильник, адже старий уже давно своє відслужив.

09:33 03.08.2021