Дата: від до Скинути

У Красненській громаді триває прийом заявок на участь в конкурсі проєктів місцевих ініціатив

У приміщенні Красненської селищної ради відбулось підготовче засідання робочої групи з конкурсу проєктів місцевих ініціативи, де члени комісії обговорювали етапи та залучення конкурсу.

18:12 02.09.2021

З Днем знань!

Шановні школярі, вчителі та працівники навчальних закладів Красненської територіальної громади!

11:48 01.09.2021

Персональні дані. До уваги постачальників житлово-комунальних послуг і балансоутримувачів будинків та прилеглих територій!

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять численні скарги від громадян щодо поширення постачальниками житлово-комунальних послуг в мережі Інтернет, під’їздах будинків, переліків боржників, а саме: номерів особових рахунків, адрес (назв районів, вулиць, номерів будинків та квартир), сум заборгованості тощо.

12:00 31.08.2021

Про що йшлось на засіданні виконкому

Сьогодні 30 серпня відбулось засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради під головуванням Романа Фурди при присутності усіх 15-ти членів виконкому. Першим розглянули питання «Про внесення змін до показників селищного бюджету на 2021 рік», у якому допомогли хворим на цукровий та нецукровий діабет, виділивши на вирішення цієї проблеми 50 тис. грн. Враховуючи вимоги статті 751 Бюджетного кодексу України, наказ Міністерства фінансів України від 02.06.2021 № 314 «Про затвердження Типової форми прогнозу місцевих бюджетів та Інструкції щодо його складання», схвалили прогноз бюджету Красненської селищної ради на 2022-2024 роки з врахуванням росту мінімальної заробітної плати. Такий прогноз, відповідно до чинного законодавства України, вимагається схвалити до 1 вересня поточного року. Фінансовому відділу Красненської селищної ради доручено забезпечити подання даного прогнозу на розгляд сесії Красненської селищної ради.

21:21 30.08.2021

У селищі Красне вулиця Стефаника набула нового вигляду: здійснено капітальний ремонт дорожнього покриття

Підрядна організація ТзОВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління №65» завершила роботи з покриття шару асфальтного покриття по вулиці Стефаника в смт.Красне.

21:16 30.08.2021