Дата: від до Скинути

26-27 серпня для бібліотекарів Красненської територіальної громади відбувся навчальний семінар-тренінг.

Основна мета якого покращити та удосконалити бібліотечну мережу в громаді. Показати, що бібліографія в контексті культури, тобто в контексті співучасті у розвитку культури, виступає як засіб формування, розвитку, збереження і наслідування культури, культурних цінностей різних часів і поколінь.

18:44 30.08.2021

ВІКТОР ДІДУХ - ВІЦЕЧЕМПІОН ПАРАЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР В ТОКІО

Видатний спортсмен з настільного тенісу Віктор Дідух на Паралімпіаді-2020 здобув срібну медаль в індивідуальних змаганнях з настільного тенісу (клас 8 ). В ніч проти понеділка, 30 серпня, він у жорсткому протистоянні поступився у фіналі китайцеві Чжао Шуай - 1:3.

10:04 30.08.2021

У Красненській громаді завершився турнір з міні-футболу

При спонсорській підтримці депутата Красненської селищної ради, директора ТОВ Краснебрук Андрія Нестеровича під патронатом селищного голови Романа Фурди, сьогодні на базі спортивного майданчика Красненської школи №1, з нагоди 30-тої річниці Незалежності України, завершено турнір з міні-футболу серед вуличних команд нашої громади.

20:55 29.08.2021

Селищний голова Роман Фурда взяв участь в нагородженні Кубка з футболу серед ветеранів

Сьогодні на місцевому футбольному полі в с.Андріївка відбувся Відкритий кубок з футболу серед ветеранів 8/8 Золочівського району. У фінальному поєдинку зійшлись футбольні команди "Сокіл" (Андріївка) та Лопатин (Радехівський район). Обидві команди завершили рахунок в нічию. У запеклій боротьбі на футбольному полі по результатах пенальті виграли гості з Радехівщини. Привітати всіх учасників гри завітав селищний голова Роман Фурда, який відзначив професійну гру команд та вручив з головою федерації футболу району Степаном Вольським почесні кубки. Отже, нагородили отримали: Андрій Бик - Кращий воротар Відкритого кубка з футболу серед ветеранів 8/8 Золочівського району;Володимир Уштан - Кращий гравець Відкритого кубка з футболу серед ветеранів 8/8 Золочівського району;

22:21 28.08.2021

У селищі Красне – турнір з вуличного футболу громади

В рамках відзначення 30-ї річниці Незалежності України, під патронатом селищного голови Романа Фурди, за сприяння керівника підприємства Краснебрук, депутата селищної ради Андрія Нестеровича, протягом двох днів на спортивному майданчику зі штучним покриттям, що розташований на території Красненської школи №1, триватиме турнір з вуличного футболу серед дитячих та юнацьких команд.

21:36 28.08.2021

У Красненській громаді вшанували пам'ять захисників України

З нагоди увічнення пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність, селищний голова Роман Фурда, його заступники Андрій Лащук та Ігор Шульга, секретар ради Світлана Дідух, секретар виконкому Богдан Глова, працівники селищної ради та відділу освіти, культури, молоді, розвитку туризму та спорту громади взяли участь у віче-реквієм, який послугував нагадуванням для суспільства про високу жертву загиблих під час захисту України.

21:28 28.08.2021

ВІКТОР ДІДУХ ВИЙШОВ У ПІВФІНАЛ І ГАРАНТУВАВ СОБІ МЕДАЛЬ ПАРАЛІМПІАДИ-2020 В ТОКІО

В ніч проти суботи, 28 серпня, паралімпійський чемпіон 2016 року з настільного тенісу в командних змаганнях Віктор Дідух переміг у чвертьфіналі паралімпійського турніру в Токіо-2020 (одиночний розряд, клас британця Аарона Маккібіна з рахунком 3:1 і гарантував собі здобуття медалі Паралімпійських ігор.

21:26 28.08.2021