Шановні парафіяни церкви св.Володимира у смт. Красне!

Щиро вітаю Вас з нагоди 30-річчя закладення і посвячення наріжного каменю під будову УАПЦ св.Володимира Великого, що в смт.Красне. Саме 2 червня 1991 року сталась визначна подія, яка увійшла в історію селища Красне.

09:16 02.06.2021

Красненський селищний голова Роман Фурда відвідав діток із соціально незахищених сімей громади та вручив їм подарунки

У Міжнародний день захисту дітей, Красненський селищний голова Роман Фурда завітав до дітей, які виховуються у сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах та кризових ситуаціях, що на території Красненської територіальної громади.

18:06 01.06.2021

Щиро вітаю громаду з прекрасним, радісним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Хай наших діток оточують доброта і розуміння, а їхні мрії завжди збуваються. На наше юне покоління ми покладаємо великі надії та сподівання і докладаємо зусиль, щоб маленькі громадяни виросли достойними людьми й неодмінно стали гордістю України!

09:13 01.06.2021

Для переоформлення субсидій надається 5 місяців

З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.     Відповідні документи вже затверджено Міністерством соціальної політики (наказ Мінсоцполітики від 07.05.2021 № 242) та зареєстровані у Мін’юсті.

16:06 31.05.2021

Селищний голова Роман Фурда провів робочу зустріч з депутатом Львівської обласної ради

Депутат Львівської обласної ради Олександр Тіщенко завітав до селищного голови Романа Фурди, щоб обговорити процеси розвитку територіальної громади та залучення інвестицій на місця тощо.

15:19 28.05.2021

Представники Красненської селищної ради продовжують підготовку до реалізації освітнього проекту програми "АктивуйсЯ

Секретар ради Світлана Дідух спільно з головним спеціалістом відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Ольгою Мазур продовжують у Львові брати участь в активній підготовці реалізації проекту, в рамках програми "АктивуйсЯ".

17:35 26.05.2021

Жителю села Бортків передали інвалідний візок

Сьогодні секретар ради Світлана Дідух спільно із заступником селищного голови Андрієм Лащуком завітали у село Бортків, де доставили для місцевого 76-річного мешканця Євгена Терепи інвалідський візок.

22:08 25.05.2021